Mes Paslaugos Prekės Straipsniai Klausimai
Kontaktai
Karjera
Mes

"Natura trahit ad sua jura"
      "Darnoje su Gamta"


 


Gerbiami ponai ir ponios!

Esame Jums nuoširdžiai dėkingi už pasitikėjimą mūsų įmone. Jūsų pasitikėjimas - didžiausias mūsų darbo ir pastangų įvertinimas, skatinantis mus nuolat tobulėti ir teikti Jums kuo kokybiškesnes, atitinkančias Jūsų poreikius, paslaugas, produktus.

Mūsų darbo pagrindinis šūkis -  "Natura trahit ad sua jura""Gamta verčia veikti pagal savo dėsnius" - šį posakį mes suprantame kaip "Bičiulystę su Gamta", "Darnoje su Gamta" arba kaip Išlikimą Gamtoje". Žmogus, tenkindamas savo įvairių tikslų užgaidas, vis labiau ir plačiau bando užkariauti Gamtą, pajungti ją savo naudoms. Gamtos urbanizavimas apima vis didesnius mąstus. Bet žmogus, kaip biologinė ir socialinė būtybė, nori jis to ar nenori, pakluso, paklūsta ir toliau bus priverstas paklusti nerašytiems aplinkos dėsniams, kurie valdo subjektyvųjį ir objektyvųjį pasaulius. Visi mes - Gamtos vaikai. Todėl kokie bebūtumėme (greičiau, stengtumėmes būti) aplinkos valdovai, mes visų pirma paklustame Gamtai.

Savo profesionale veikla mes išreiškiame nuolankumą ir pagarbą visų mūsų Motinai - Gamtai. Šio principo mes laikomės kasdieniniuose darbuose ir rūpesčiuose. Optimizmas, patirtis ir inovacijos yra mūsų varomoji jėga, verčianti nestovėti vietoje. "Bičiulystė su Gamta" principas tapo mūsų gyvenimo būdu ir mes dedame visas viltis ir pastangas, kad ši mūsų pasirinkta mąstysena taptų prieinama kiekvienam piliečiui, mąstančiam apie savo gyvenimą, savijautą, sveikatą. Juk maži darbeliai gali būti didelių pokyčių pradžia...

Pagrindinė mūsų veiklos kryptis - aplinkos, gamtos elementų ir žmogaus harmonijos kūrimas ir jos priežiūra.  Nuo pat veiklos pradžios „Alenis" siekia aukščiausios kokybės ir diegia naujausias technologijas, tačiau tuo pat metu mes puoselėjame garbingas Lietuvos gamtininkų tradicijas.

Gerbdami tradicijas, mes žengiame į ateitį.

Mūsų įmonė - tai šeimos verslas, todėl jos plėtra visada susijusi su sritimis, kuriose turime gilių žinių ir didžiausią patirtį. Praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje pradėję nuo populiariosios, mėgėjiškosios biologijos, kasmet plėtėme žinias ir gilinome patirtį įvairiose tiriamosios bei taikomosios biologijos srityse.  Bendradarbiaudamas su garsiomis mokslo įstaigomis ir gamybos įmonėmis, šeimos verslas leidžia iš arti pažinti augalų ir gyvūnų savininkų lūkesčius ir pasiūlyti geriausius produktus jiems pateisinti.

Inovacija - tai naujų mokslinių idėjų, prekių, paslaugų ir technologijų diegimas, tai sėkmingas naujų idėjų panaudojimas, naujų technologijų apjungimas, dizainas ir geriausia technologija. Pagrindinis inovacijos variklis dažnai yra drąsa ir energija vardan geresnio pasaulio.  Pagrindinis inovacijos elementas yra komerciškai sėkmingas jos panaudojimas. Mūsų įmonė yra pasirengusi pateikti rinkai eilę naujai patobulintų, turinčių pridedamąją vertę, produktų ir paslaugų, suteikiančių "gamtos verslui" galimybę pasiekti aukštesnę pelno maržą, taigi ir pelną, kurį galima dar kartą investuoti į verslą. Įmonės inovacijų centras glaudžiai bendradarbiauja su universitetais, mokslo institutais ir kitomis akademinėmis organizacijomis. Šio bendradarbiavimo tikslas - komercializuoti mokslo laboratorijose sukurtas technologijas.

PAGRINDINĖ VERTYBĖ - Gamta, mūsų Motina, yra svarbiausia.

DARBO KONCEPSIJA - mes ne STEBUKLADARIAI, juolab ne "DIEVAI", bet darbas, atliktas  su meile, sąžine ir kitomis mūsų vertybėmis, daro tikrus stebuklus. Kiekvieną darbą, net ir menkavertį ar bereikšmį, atliekame greitai ir kokybiškai. 

Jei negalėsime atlikti Jūsų norų, patarsime, kas gali juos įvykdyti arba kaip ir kur galės pats šeimininkas įgyvendinti savo užgaidas. Viską apimanti konkurencija - žiauri, dažnai negailestinga, tačiau ji skatina mus nuolat tobulėti, kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose, stažuotėse, mokslinėje pažintinėje bei taikomojoje, laboratorinėje veikloje ir būti pirmaujančiose gretose. Siekdami aukštų darbo rezultatų ir nepriekaišingos kokybės, aktyviai bendradarbiaujame su savo konkurentais, dalijamės patirtimi ir žiniomis, padedame jiems, bendrai kuriame ir įgyvendiname aplinkosaugines ir estetines įdėjas.    

KOMPETENCIJA - visi mūsų darbuotojai, pradedant įmonės įkūrėju, savininku ir baigiant eiliniu darbuotoju, yra aukštojo ar aukštesniojo biologinio išsilavinimo. Visi - savo srities žinovai bei fanatikai, negailintys laiko ir jėgų tikslui pasiekti, pilnai atsidavę mūsų misijai.

ŠVIETĖJIŠKA VEIKLA - įvairūs renginiai, konkursai visiems Gamtos mylėtojams, skiriant ypatingą dėmėsį jaunajai kartai.

Mes visada "UŽ" - jei turite ĮDĖJŲ.

Jei susidomėjote mūsų siūlomomis paslaugomis, tiekiamais produktais, maloniai prašome su mumis susisiekti.

Tikimės tolimesnio bendradarbiavimo ir abipusiai naudingų santykių.Naudokite nuorodas kairėje - jos padės Jums orientuotis mūsų internetiniame žurnale!


Atgal Spausdinimo versija Į viršų
Sprendimas: UAB Interneto svetainiu dizainas